Kopta

Zbraně z 2. světové války

Doplňuji:
vypište mi prosím některé střelné zbraně používající se za 2. sv. v.

Nejlepší odpověď
led

pozrite si odkazy:
Najpoužívanejšie zbrane 2. svetovej vojny
http://www.krva­vavojna.estran­ky.cz/clanky/zbra­ne/najpouziva­nejsie-zbrane-2_-svetovej-vojny.html
Desať najpozoruhodnejších zbraní druhej svetovej vojny
http://tech.sme­.sk/c/5643983/de­sat-najpozoruhodnejsich-zbrani-druhej-svetovej-vojny.html

Další odpovědi
ten který je

Hm.

krispin

…a to je zajímavé… :)

led

ad Bohemica,
tu kritizujeme nesprávnosť pri zadávaní otázky, bodovanie nezmyslov…
a vy ste opalčekovali nezmyselné odpovede k danej téme. Prirodzene právo vášho rozhodovana máte, do toho nemienm zasahovať (ani na to nemám právo), ale…
Čím vás zaujali práve tieto odpovede?
Akú myšlienku vyjadrili?
podľa mňa len bláboly pre body, ale môžem sa mýliť.

anonym

ad led, pokud se pokládáš za arbitra těchto stránek, snad sis všimla,
že „otázka“, na kterou jsi opovídala postrádá základní znaky (např. otazník) a další náležitosti. Moje bodování je odrazem poměrů
na těchto Odpovědích, protože tady vládne dlouho bodování oblíbených nicků a ne správnost nebo užitečnost odpovědi. Ten který je
a krispin se snažili tímto způsobem alespoň po svém upozornit
na špatně položenou otázku a to jsem si dovolila ocenit. Pokládám to za svoje nezadatelné právo a nikterak se nedopouštím porušování pravidel tohoto webu. Za svoje odpovědi si ručím a jak "utrácím"body je také moje věc. Nejsem jediná, kdo takto jedná aniž bychom neustále omílali pravidla a kodex nebo vkládali otázky, které se chodu Odpovědí týkají.

led

Neberiem vám právo udelovať body podľa svojho uváženia. Ale ešte nedávno tu a to pomerne dlho a často rezonovala kritika hodnotenia práve takýchto odpovedí. Preto som chcela pochopiť, čo je zaujímavé na týchto odpovediach.
Veď ak otázke-neotázke nerozumiem nemusím odpovedať. alebo odpovedať ako odpovedal Dr.Axl (odpoveď niekto odstránil) – kópia odpovede je tu v diskusii – tj upozorniť na konkrétnu chybu.

anonym

kopta doplnil svoji „otázku“ později. Na tu původní se snad ani nedalo jinak reagovat než jak odpověděli mnou hodnocení. Předtím nebylo vůbec jasné o co se jedná.

led

malé upozornenie, Dr.Axl má pravdu, s upozornením na „odstavec 2) u pravidel pro vkládání otázek“.
čím jasnejšia otázka, tým lepšia odpoveď…
Pozor pri písaní otázky, táto stránka slúži na otázky a odpovede, nie na lúštenie hlavolamov

anonym

Nějak jsi přeskočil odstavec 2) u pravidel pro vkládání otázek z loňského června – viz citace:
2. Otázky by měly být jasně formulovány
• Otázky by měly být pokládány gramaticky správně, celými větami ukončenými otazníkem.
• Otázka by měla obsahovat dostatek informací pro smysluplnou odpověď.
• Otázka by měla být stručná, jasná a využít Popis pro uvedení dalších souvislostí.
(U svých předchozích otázek jsi ani nedokázal dát palec za snahu.)