marci1

Zažili jste někdy písečnou bouři?

Mohou lidé vůbec dýchat? Už se mi o tom i zdálo a nebyl to příjemný pocit. ☹
https://www.sez­namzpravy.cz/cla­nek/cast-ciny-se-ponorila-do-pisku-boure-zasahla-i-peking-44572?dop-ab-variant=&seq-no=1&source=hp

Nejlepší odpověď
Kepler

Naštěstí nezažil, zato bouři ve sklenici vody tady máme denně. Dýchat, si myslím, přes nějakou roušku asi dá, ale oči bych radši zavřel. Nebo použil potápěčské brýle, ale ty se na poušti asi moc nevyskytují.

Další odpovědi
yuko

Nezazila. Jo, meli ji ted v Egypte a vedeli o tom predem. A nezdalo se mi o tom.
Az se kamarad v z Egypta vrati, zeptam se ho, jake to bylo, ale nejspis se ji vyhnul, protoze byl predem informovan.

Kajoch

Ano.Asi v šesti letech na pískovišti na sídlišti:)

Lamalam

Nikoliv písečnou, ale solnou bouři jsem zažila v Chile v Salar de Atacama.

marci1

Ad „Kajoch“: Tvoje odpověď je vtipná, ale moje otázka není v kategorii Zábava. 🙂