Avatar uživatele
smetanjan

Zaujal vás trailer k novému českému sci-fi filmu „Bod obnovy“

https://youtu­.be/dkwK48Okk9Y

Zajímavá 0 před 315 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Rocker

Vypadá to zajímavě,určitě na to půjdu do kina.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
WordPress

V Evropě roku 2041 mají všichni lidé ústavní právo prožít „JEDEN CELÝ ŽIVOT“. Pokud se vám stane nehoda, jste oživeni a můžete pokračovat dál ve svém životě. Stačí si každé dva dny pravidelně vytvářet digitální zálohu své osobnosti tzv. BOD OBNOVY. Ale zaslouží si vůbec lidstvo právo na druhou šanci? Kolem základního tématu se točí děj dynamického filmu, který ctí žánrová pravidla detektivky i chytrého sci-fi, aby zároveň nabídl neotřelá zamyšlení nad současností i budoucností. „Fascinuje mě objevování nového světa, který je nám téměř nadosah. Pod svojí žánrovou slupkou je Bod obnovy příběhem o morálních dilematech společnosti,“ vysvětluje režisér Robert Hloz. Hlavní roli svěřil herečce Andree Mohylové, která ztvární mladou detektivku odhalující zločin jiné dimenze, než jsme prozatím zvyklí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Nezajímá mě sci-fi.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
smetanjan

WordPress: Aha, takže stačí jedno velké zemětřesení a než najdou, vytáhnou a identifikují tvé mrtvé tělo ze sutin, tak už nepůjdeš obnovit, protože uběhli 2 dny kdy si se nezálohoval. Tohle soudruzi z Bruselu zas moc nedomysleli 😄

Avatar uživatele
smetanjan

Rocker: zajímavě to vypadá, ale podle mě ten možný potenciál zabije herecké obsazení. Prostě typická „hřebejkovina“ s obsazováním rolí ve filmu…

Avatar uživatele
da ny

ČSFD zatím 71%
https://www.csfd­.cz/film/1242515-bod-obnovy/prehled/
Pan prezident prý má sci.fi rád, film se mu líbil na dotaz, zda by chtěl v té době žít, odpověděl, že ne (info z TV)..
Já se přiznám, že moderní téma sci-fi, mne už příliš nebaví/nezajímá.
Když vzpomenu, co vše napsal Jules Verne a jak to dopadlo s lidskými vynálezy.....
Tak snad radši ty pohádky 😉

Nový příspěvek