atena

zástupce web stránky na plochu

Prosím, jak si vytvořím zástupce na plochu , například nejpoužívanějšího webu???? díky za odpověd

Nejlepší odpověď
mosoj

Otevři si tu požadovanou stránku. Prohlížeč si myší zmenši na půl obrazovky a myší přetáhni ten znak který je na začátku adresy v adresním řádku na plochu a je hotovo.

Další odpovědi
baghira

Klik pravým tlačítkem na plochu, Nový → Zástupce. Jako umístění položky napíšeš adresu webu.

2. způsob: Uložit v prohlížeči jako záložku a tu záložku pak přetáhnout myší na plochu.

anonym

Pokud používáš prohlížeč GOOGLE CHROME http://www.go­ogle.com/chro­me/intl/cs/lan­ding_tv.html je postup velmi jednoduchý, stačí jen klepnout na servisní menu (ikona klíče) a zde zvolit položku Nástroje → Vytvořit zástupce

V okně které se otevře můžete vybrat kam zástupce umístit (plocha, do nabíky start nebo napravo od nabídky start …)

Tímto postupem bude vytvořený odkaz mít skutečnou ikonu daného webu, nebude použita jen univerzální nic neříkající ikona zástupce.