pavlos1113

Jak přidám z Google Chrome nějaký odkaz či stránku na plochu PC ve Windows 7?

Dobrý den.Prosim jak přidám z Google Chrome nějaký odkaz či stránku na plochu PC ve Windows 7? Diky

Odpovědi
Edison

Normálně, kliknout na záložku se stránkou a přetáhnout na plochu. Další možností je vložit do oblínených a oblíbené na plochu, nebo do Startu, nějak strukturovaně. I v oblíbených je dobré si udržovat nějakou strukturu – pořádek.

Mimochodem… nechápu, jak někdo může zadělávat plochu prakticky čímkoli. Pak je v tom pekelnej bordel. Já si udržuji pořádek ve Startu.

Kepler

V řádku s adresou stránky rozbalit možnosti – další nástroje – vytvořit zástupce. A máš zástupce na ploše.

led

Umiestnite kurzor na adresný riadok a po vysvietení adresy ju pri stlačenom tlačítku myši presuniete na plochu. Vytvorí sa tam odkaz na stránku

anonym

Menu pod ikonou trojtečky vpravo nahoře → Další nástroje → Vytvořit zástupce …

pavlos1113

pro keplera,nic takoveho tam nemam

anonym

Ale jo je to tam, je to v té nenápadné trojtečce vpravo nahoře, což je aplikační nabídka prohlížeče chrome, tam najdeš položku Další nástroje->Vytvořit zástupce …