pavel12

Jak dát na plochu ikonu pro spuštění Facebooku?

Nejlepší odpověď
annas

Otázka je nepřesná. Nevím, kde chce ikonu vložit.

Já používám PC, kde je jednoduché vytvoří na ploše zástupce.

Kliknu pravou myší na plochu – vyberu Nový – Zástupce – vložím odkaz začíná https – Další – napíšeído kolonky Facebook – Dokončit.

Hotovo.

Další odpovědi
anonym

Bohužel neuvadiš plochu čeho (android telefonu/tabletu, Smart tv,Windows nebo Linux pc, macbook) pro každou platformu je ten postup trochu jiný. Je nutné upřesnit dotaz.

  1. V případě androida (telefonu,tabletu ci smart TV) Facebook najít a nainstalovat speciální Facebook aplikaci v katalogu Google play, nová ikona se v zápětí automaticky objeví na volném místě plochy.
  2. Na Windows, Linux pc, na macbooku ci chromebooku použij prohlížeč Google chrome, otevři v něm Facebook a klepni ma trojtečku vpravo nahoře. Z nabídky vyber řádek „přidat na plochu“. Ikona se objeví na ploše.

Kepler

Přetažením pomocí levého myšítka.