zástavní právo

Kolik stojí odhad nemovitosti v případě převodu zástavního práva z domu ručitelů na dům nově vybudovaný?Musí být odhadce, který pracuje pro banku, která hypoteční úvěr vystavila?Před­pokládám, že ano.Jedná se o Českou Spořitelnu. Děkuji

Nejlepší odpověď
kazisvět

Banka bude určitě trvat na tom, aby ocenění nemovitosti dělal jí doporučený znalec.
Osobně jsem se setkal s nejnižší cenou za stanovení hodnoty rodinného domku ve výši 1200 Kč, ale spíše počítejte s cenou za posudek ve výši 3000–5000 Kč.