22aa

Zase filmy ve škole? Co mám dělat.

Dobrý den.
Mám problém,už jsem zdravej a já mám ve škole koukat filmy u paní učitelky bejšovcový.
A navíc bude kino jestli to nevím.
Prosím co mám dělat zase budou filmy z flešky.
Děkuji 22aa.

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

Musím jít do kina na film pro 3 letý z roku 2018?

… špatná anketa: chybí JINÁ ODPOVĚĎ …
… nauč se slovosled, kdo má pochopit, co tím myslíš …
… za našich časů, jsme se na promítání a kino těšili …
… vzhledem k názorům a vyjadřování na sedmnáctiletého (https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaky-film-prehrat-na-pc#discussion ) nevypadáš, takže doporučuji filmy pro mimina …

Další odpovědi
xxx3

Budu si dělat češtinu a matiku abych vyhrál písničku o hvězdě?

Já nemluvit jazykem tvého lidu.....nebo je to nějaký generátor slov v akci?

aliendrone

Musím jít do kina na film pro 3 letý z roku 2018?

To, že máš problém (řekl bych že je to takový Mount Everest problémů) je očividně zřejmé. Zdravý ROZHODNĚ NEJSI – podle mého skromného mínění. Každopádně radím kliniku docenta Chocholouška nebo tak něco a usilovné motlitby, aby to pomohlo. Držím palce a přeji úspěch! ;) :D :D

PS – jako první bych se zaměřil na problém, JAK SE MÁ DĚLAT ANKETA!

22aa

Vepište odpověď…A zpět k depresivním písním který tě pohladí abych se rozveselil jako je např Sacrifice od Eltona Johna.
A ta druhá odpověd to znamená že já budu učit si s mistrem český jazyk a další věnec k tomu
A za třetí díky za pochopení
A plus mě filmy nebaví.
Proč do kina na pohádky jít povinně když to je jen za odměny?
Kdo má jedničku,dvoj­ku,nebo,trojku tak výjmečně žáci půjdou
Když bude 4,5 tak nic.
Když mě nebaví filmy tak dostávám na vízo za jedničky dvojky a trojky např. mobil,mp4.
a navíc paní učitelka má zase pouštět anděla páně tak že budu s paní učitelkou dělat kalednář a matematiku.
22aa.

xxx3

Možná by bylo vhodné vyhledat odbornou pomoc.

22aa

Přesně tak.
Už mám dost tý bejšovcový.
Kazí mi život!