Jrkuft

Je normální bolest při zarůstání díry po zubu?

Zdravím.
Je to pomalu rok co mi byla vytržena stolička ze spodní čelisty z důvodu zánětu. atb. jsem nedostal do rany vložen surgespon.
Rána je pomalu uzavřena ale stále není kůže srostlá takže mám v dásni „rýhu“
Od té doby mívám bolesti které se vrací.Někdy mám třeba týden klid a další týden bolí
Není to teda bolest že bych musel brát prášky a je to spíš taková tupá otravná bolest a přijde jde mi že to jde hlavně z té rány a pobolivá tím celá čelist.
Neřekl že to jde od zubů žadný mě nebolí.
Je to normalní? že srustá tá rána a proto ta bolest?

Nejlepší odpověď
Alesh

Tvl, rok? Tak to máš, hochu, problém. To hle totiž určitě v pořádku není. Nevím, kdo je tvůj zubař, jak je dobrý, ale pokud je to velká rána, po tom vytržení, tak se to normálně šije. Je vcelku možné, že je problém v tom, že toto neproběhlo a teď to zlobí a kdoví, jestli tak už není nějaký velký problém, který se zatím plně neprojevil. Nevím, odkud jsi, ale jestli máš na relativně dobrou dojezdnost Prahu, tak ti můžu doporučit jednoho soukromého borce, který ti problém určitě vyřeší. Se zuby jsem si užil své a pochopil jsem jednu věc, šetřit se na zubech nedá, to si člověk zahrává s takovými problémy, že si to ani neumí představit, dokud mu fakt s nimi něco není. Řeš to, nevykašli se na to, můžeš si způsobit neuvěřitelné problémy a to tě fakt nestraším jen tak ze srandy.

Další odpovědi
L.G.

Sorry šéfe, kdo Vám to prováděl? Rok je vážně moc, já bych nejspíš zkusil náhradního zubaře, to tam můžete mít taky ložisko zánětu jak kráva, do 14 – 21 max.při popisovaném zákroku 👎.

Daidal

Zánět není jen v zubech, ale třeba i v dásních (kam se může přenést rovnou z toho zubu). Takže bych řekl, že tam máš zánět.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.