Denielle

Zapomněla jsem název filmu. Viděla jsem ho už velmi dávno, ale poslední týden se ho snažím vyhledat. Poradíte?

Film je o jednom klukovi , ten kluk něco provede a za to ho prokleje ( něco jako Kouzelnice) (koozelnici hraje jedna z dvojčat Mary-Kate a Ashley Olsen) , ten Kluk si do měsíce musí najít holku jinak mu jeho tvař zustane už na vždy(nebo zemře) , kouzelnice ho proklela za hnusného kluka kterýho žádná holka nechce .
Byl to namyšlený kluk a ten kluk pozná poprví ve svém životě co je to láska .

Odpovědi
iceT

Když už víš, kdo tam hraje, tak proč to už nemáš nalezené?
https://www.csfd­.cz/film/265866-netvor/prehled/