lukas2108

Lze se zamilovat v rodině?

Nejlepší odpověď
da ny

Jestli je to Vaše „pokrevní“ neteř, nechte si zajít chuť!!!
Mohlo by to být i rodinou chápáno jako „krvesmilstvo“
Méně nebezpečný (degenerace) a „tolerovaný“ je vztah sestřenice x bratranec.

Další odpovědi
Kelt

Tak zamilovat se jde klidně i v rodině. Ale než si něco začnete, tak se informuj, zda jde opravdu příbuzní po biologické stránce. Ona se žádná nepřizná, že má to dítě s jiným, tak pak jenom porovnat vzájemně DNA, což není zadarmo.

quentos

Není vůbec jasné, na co se ptáte, moderátor aby si domýšlel. (Do POLE PRO OTÁZKU patří OTÁZKA.)
Jestli to jde, zamilovat se do neteře? Samozřejmě že to jde. Byl znám a medializován i případ sexuálního vztahu sourozenců (a v jiných kulturách jsou běžné).
Jestli je to legální? U nás prý ne (viz zdroj, jde o tzv. příbuzenství v druhé linii).
Jestli to okolí přijme? To my nemůžeme vědět, protože lidi ve vašem okolí neznáme. Někdo to bude odsuzovat, jiným to bude jedno.
… pak je tady ještě jedna možnost, a sice že jste se nechtěl zeptat vůbec na nic, ale jen pochlubit, a od toho tyto stránky nejsou.

Zdroj: https://www.ba­byweb.cz/jak-je-s-pribuzenskymi-snatky

elkon

Sex mezi příbuznými je trestný a navíc přináší dementní děti.

dubraro

Vztah „zamilovanosti“ si nevybírá, klidně může nastat i mezi příbuznými. Problém může nastat až v případě, kdy by mělo dojít ke svatbě a/nebo plození potomstva. Sňatky mezi přímými příbuznými jsou zakázané.
Další problém může nastat, pokud se jedná o malou uzavřenou komunitu (odlehlá vesnice, náboženská sekta), kde je po nějaké době příbuzný prakticky každý s každým a skupina degeneruje.