zjentek

Zamiloval jsem se do Jarmily Klímové a jak najít cestu k jejímu srdci?

Hřejivý pocit je konečně zpět, jede se dál!

Nejlepší odpověď
Malvína

“Jarmila Klímová (* 1968) je česká lékařka a léčitelka známá jako propagátorka psychosomatické medicíny a také v souvislosti s praktikami kontroverzního Konzultačního a terapeutického Institutu Praha – AKTIP, který založila v roce 2004. Na svém webu například tvrdila, že má atestaci z psychiatrie, Česká lékařská komora však k tomu nedohledala jakýkoliv doklad. Z České lékařské komory vystoupila, když proti ní komora vedla disciplinární řízení. Podivnými léčitelskými metodami v jejím terapeutickém centru se zabývala například Česká televize.”

Recenze na Google taky mluví za vše. Tak ti nevím, jestli jsi vybral dobře. Vzhled není vše. Každopádně ámen s tebou! 😁 😁

Zdroj: https://cs.m.wi­kipedia.org/wi­ki/Jarmila_Kl%C3%AD­mová

Další odpovědi
schranka

Chloroform nebo taser, morfium nebo jiné opioidy a sklapel. Na zbytek stačí zjistit, kde bydlí nebo se pohybuje a znát základy medicíny, především chirurgie. Lovu zdar.

marci1

Těžko, ale poradí ti, jak se dožít 400 let! 😄
https://www.e15­.cz/magazin/jar­mila-klimova-jak-se-dozit-400-let-1322239

df

Chtěl bych si vystačit s uspokojením z platonické lásky, jako ty. Ja mám nutkání zažívat realnou rozkoš. Prožívat milostné románky. To je nejvíc v životě

aliendrone

Chjo, i když takovou neznám, tak nejde náchodou o překlep (však víš, CapsLock atd.)? 😉 😄

Totiž KDYBY NÁHODOU šlo o mistrovskou bývalou čtvrtkařku Jarmilu Kratochvílovou (jinak známou jako Jarmil Kratochvíl), tak se v zásadě shoduji s odpovědí uživatele „schranka“, jen bych k doporučené výbavě přihodil navíc nůžky a holící strojek. 😉 😁 😁

paul1

Celkem dobrý vkus. Zkusit jít na nějakou její přednášku a tam navázat kontakt.

elkon

Ty si hlavně najdi ženskou z tvého okolí. Až najdeš odvahu. Tohle nemá žádný smysl. Je to jen „mlácení prázdné slámy“.

da ny

Už zase…….? 😉
Zjentečku, vyber raději nějaký jiný objekt svého zájmu 😉
Zkus navštívit její terapeutické centrum. Pak budeš vědět, co a jak a jaké jsou možnosti…..
Spíše než k jejímu srdci se možná, ona dostane ke tvé peněžence.

zjentek

Aliene, v podstatě máš pravdu. Já chci prostě a jednoduše JARMILU! (; d; d;

zjentek

Elkon, mně se zdá že s prázdnou slámou si tě co nevidět spletu.

schranka

Varování: Upozorňuji, že zmíněné instrukce neslouží jako doporučení ani ponoukání k trestnému činu, který by mohl někoho ohrozit. U nemocných jedinců hrozí nepochopení vtipu, což by mohlo mít vážné následky. Neodpovídám za případné vzniklé škody a ztráty na životě.

aliendrone

zjentek>>> „Hřejivý pocit je konečně zpět, jede se dál!“

Ehm, jestli ten hřejivý pocit máš NÁHODOU v trenclích, tak doporučuji zvážit https://www.mo­liklub.cz/absor­pcni-pomucky/vlozne-pleny ! Jakkoliv vlastní zkušenost nemám (zatím nepotřebuji 😉 😁 ), tak na nějakém webu pro seniory si to DOST pochvalují. 😁 😁 😁

zjentek

Schranka ok, dobré vědět.