zjentek

Zamiloval jsem se do drobné pihovaté blond dívky z videa, jak jí to mám říct?

https://youtu­.be/QSi85-EWETA?t=69

Nejlepší odpověď
elkon

Vzpamatovat se, ale to u tebe zjevně nehrozí…

Další odpovědi
aliendrone

Co třeba zkusit:
„Drobná, pihovatá, blond dívko z videa, zamiloval jsem se do tebe?“ ;) :)
No, vrtět se umí PĚKNĚ. Máš kliku, že není můj typ, jinak by už byla v chodu nápravně výchovná / korekčně názorová výprava na Prajzskou. ;) :D
Já spíš něco takového https://www.y­outube.com/wat­ch?v=tBEc9Kni6I0 , když už to musí být blond. :)
Malé bezvýnamné PLUS za posun věkově správným směrem, jen tak dál!

Lotr2008

Nejdřív ji musíš vystalkovat

zjentek

Aliene, ále jo, řekněme že by to šlo a i když ji řádně nevidno do gzychtu, tolik ho nepotřebuješ, ale… Je STRAŠNĚ POMALÁ a v tom může být kámen úrazu, bo se ti může zaseknout na dva válce zrovna v citlivý chviličce, kdy nějaké „langsam“ zrovna nejméně potřebuješ a to nechceš a že při správné volbě můžeš takových „chvilek“ ještě zažít, pche!!! (; D; D;