zjentek

Zamiloval jsem se do Delphine Arnault, a kdo je sakra Alessandro Gancia?

Motá se tam někde okolo, nebo je sama, nebo co??!!

(Je to krásná žena, určitě aj múdra, doufám jen že okolo žádný pošuk nekrouží!)

Odpovědi
schranka

Je to snadno dohledatelné. Seš lempl?
To jen proto, že je prachatá, ty chamtivý zlatokope. ;) Odnedávna je ještě prachatější a je jedna z podílníků (a dědiců) obřího rodinného majetku. Hned je přitažlivější!
Gancia je její bývalý manžel, se kterým už nějakých 12 nebo 13 let není. Od té doby je v dlouhodobém partnerském vztahu s Xavierem Nielem, francouzským podnikatelem a jedním z 10 nejmajet­nějších Francouzů. Navíc s ním má i dceru. Smůla.

aliendrone

GRATULA GRATULA, ty stará škatula! Případně GO BACK TO THE GRAVE! 😉
KDE JE FOTO? To si jako myslíš, že znám kdejakou rajdu? Jak si mám bez fotky vybrat, jestli gratulovat nebo kondolovat? 😉 😁 😁

Ani toho Alessandra neznám, ale opovaž se na něj vztáhnout ruku! Musíš respektovat pravdu a lásku, víš? Eh, stejně je mi jasné, že moji radu si překroutíš ve smyslu „humanitárního bombardování“, chmeyde. 😄

elkon

Pošuk jsi ty, najdi si normální ženskou, místo těchhle pubertálních hlášek.

zjentek

Elkon, ty vztahu nerozumíš, neraď.