dust8

Záleží vám na zdejších bodech?

Mě je to tedy úplně ukradené. Ať jsem poslední nebo první v žebříčku, tak to mám zcela na háku. Odpovědi a občas i otázky boduji jak se mi zrovna chce, ale nešetřím s obodováním i ty méně důležité odpovědi na otázky. Často se mi stává, že už pro někoho body třeba nemám kvůli dennímu limitu. Dříve jsem se i snažil to nějak zdůvodnit, že už nemůžu bodovat, ale teď už na to kašlu. Prostě každému kdo sem nechodí pětkrát do roka to dojde, že když ode mě nedostane bod za solidní odpověď, tak už to prostě kvůli dennímu limitu nejde a nebo prostě tady nejdem a zapoměl jsem. Vzhledem k množství mých otázek se není čemu divit. Někdy dám bod hned. Jindy za 1–3 hodiny. Nebo další den či za pět dní. V čem je rozdíl. K čemu jsou ty body? Chleba si za ně člověk stejně nekoupí a na prestiž … pes. Nebo ne?

Odpovědi
Kelt

Všude platí, že není důležité zvítězit, ale zúčastnit se. Někdo to dělá kvůli pocitu, někdo se potřebuje něco dozvědět, nebo ví odpověď. Je to takový pokec s lidmi,které neznám a nemusím mít strach, jak budou reagovat. Kdybych s nimi seděl u stolu a ten dotaz položil do publika ústně, tak stačí nějaká poznámka někoho, nebo mimika, kterou si mohu špatně vyložit a otázky nebudu pokládat. A že mi to někdo ohodnotí, nebo já někomu. Hrady jsou také živy z počtu návštěvníků a stejně to beru i tady. Možná by někdo řekl jinak, ale to je správné, jsme každý jiný.

Katherine123

… a presto jsme se rozhodli udelit vam dva body do celoustavni souteze…

Ne.Takova kravina! 😁