Avatar uživatele
bolak

Proč se na Odpovědích neujal komentář „první!!“ na znamení první odpovědi na danou otázku?

Když se kouknu na Youtube pod nějaké video, vždycky je tam nějaký komentář „první!!“, jako že někdo odpověděl první, na Facebooku to taky bejvá takové pravidlo, ale tady na poradně zatím nic… tady to nějako leží ladem. Čím to?

Však já měl pořád takovej pocit, že mi tu něco schází… že je to tu takový smutný, šedivý, prázdný (spoustu prostoru), a ted už konečně vím proč tomu to tak je. Tak že bych začal? Že bych se já stal tím průkopníkem?

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? pusinka50, redy, marci1 před 2559 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lamalam

Čtvrtá! Hurá!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

Tak nevím, kam chodíš, ale já takový komentář nikde na YT ani FB nezažil.
Asi je to tím, že zdejší odpovědi (na rozdíl od těch youtubáckých či fejsbukovských) se snaží být někomu užitečné.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mc Merkurion

… pátý … já taky ne (jak quentos), ale nechtěl jsem bejt za blbce, kterýmu něco uteklo …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Nie je dôležité zvíťaziť, ale zúčastniť sa a pomôcť, poradiť.
Toto nie je športové kolbisko, ani súťažná stránka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Říkáš , že když nic, tak alespoň první ? Vcelku velmi užitečná informace, nevím ale pro koho.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Tady má být první jediný smysl: zpravidla dostaneš nejvíc bodů, protože tvou odpověď zhlédne nejvíc uživatelů. A vůbec nezáleží na tom, jestli je odpověď správná, může to být klidně kravina. Na druhé straně se bohudík občas ujímají bodového vedení i kvalitní odpovědi, které si vyžádají více času, a tak bývají i n-té v pořadí. Ještě že tak 🙂

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Faktem je, že tu nejsem každý den. A když sem přijdu po 1 nebo 2 dnech, abych se podívala, co je nového a někdy případně dobodovala správné odpovědi, tak se pak nevyznám třeba při 2 či 3 stejných odpovědích, kdo napsal jako první a kdo třeba poté jen „opisoval odpověď“, protože i tací se tady najdou. U všech je napsána doba jen hodina či den vložení odpovědi. Takže bych uvítala časové rozlišení odpovědí na minuty aspoň za poslední den.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Bolaku, díky. Teď jsem se fakt zasmála, představila jsem si ty uživatele, jak se snaží ze všech sil odpovědět první. Jak u toho PC stále sedí, čekají na otázku, volají na své drahé členy rodiny, aby jim donesli pivo, sklenici vody ap. Jak rychle prchají na WC, aby neprošvihli otázku. Fakt dík. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

marci1: jako já bych do toho šel, ale pak by se mi hodilo abyste mi trochu pomáhali, šikly by se mi otázky typu „Kolikátí jsme skončili v ledním hokeji na olympiádě v roce 1998?“, „Kolikáté písmeno v abecedě je -A-?“, a tak podobně..

před 2559 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

pusinka50: však ono to jde, každý odpověd má své dané číslo podle pořadí ve kterém byla vložena na poradnu, když najedeš kurzorem na slovo „Nominace“ u odpovědi, tak úplně dole, tak kde se rozbrauje www adresa stránky pod odkazem na který míříš kurzorem, ho uvidíš > https://ctrlv­.cz/shots/2017/04/21­/COUU.png

Pak stačí jen porovnat 2 odpovědi, čím nižší číslo, tím dřív člověk odpověd vložil.

před 2559 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

marci1, možno si tam so sebou berú aj mobil, alebo laptop, aby im nič neušlo 🙂

před 2559 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

…a niektorým ujdě do gatí při PC, lebo múdrý tydlifón nemajú 🙂

před 2559 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek