zjentek

Záleží při přípravě čaje také na tom, jakým způsobem ten pytlík čaje v šálku zalijeme vodou?

Když tam tu vodu do šálku s pytlíkem čaje chrstnu jako do záchodu tak ten výsledný čaj nebude nic moc?

Odpovědi
elkon

Čaj z pytlíku, není sám o sobě žádný zázrak, takže je to jedno. Smysl to má u kvalitních sypaných čajů. Na to jsou dokonce odborníci.

da ny

Ono je asi jedno, jestli se vloží sáček do vařící vody v hrnku, nebo naopak.