Petra02

Jaký trest asi hrozí příteli, který porušil podmínku a při zákazu řízení havaroval – více v popisu?

Přítel je bez RP.celkem ho chytli 4krat.za první dva ho ještě neodsoudil.za třetí dostal podmínku a zákaz řízení.no a v té podmínce jel znova a měl těžkou havárii.jaky trest mu asi hrozí? Pokaždé to měl v jiném kraji.

Původní neotázka
Zákaz řízení

Nejlepší odpověď
ivzez

No, podle mne podmínku „proměnil“
a pravděpodobně k původní době ještě něco přibude…

A je to tak v pořádku. [Je Vám doufám jasné, že
Váš přítel nepatří za volant, že ohrožuje společnost…]

Další odpovědi
Drap

Jaký trest dostane může rozhodnout pouze soud. Lze předpokládat, že si to odsedí.

cochee

Škoda, že podle zákona mu hrozí trest nepřiměřeně nízký. Být to na mě, tak visí na náměstí pověšený za koule.