janleitman

Co hrozí řidiči když řídí i přes soudní zákaz řízení?

Nejlepší odpověď
charliesheep

Obvinění z trestného činu" Maření úředního rozhodnutí".Je za to podmínka a další zákaz řízení.Jízdu přes soudní zákaz už bych ale nevylepšoval např.dopravními přestupky nebo alkoholem,tam už by k tomu nohlo přibýt „Obecné ohrožení“.

Další odpovědi
honza19hk

no pokuta a co já vím tak je to trestný čin maření souního rozhodnutí,nebo jak se to říká.Dotyčný může skončit ve vězení.Pokud jede opilý,se zákazem řízení a způsobí nehodu pak může dostat až 8 let.
Rozhodně je tedy lepší si na ty papíry počkat.Za to snad ta jízda nestojí.

anonym

To zkuste, a pak dejte vědět 🙂

Ella

V tomhle státě vlastně ani nic… v nejhorším vás zavřou a o pár dní později vás propustí díky amnestii..