akvidzerp

Zajímavá stránka…!

http://www.wor­ldometers.info/cz/
Myyslíte že ty údaje jsou pravdivé?

Nejlepší odpověď
anonym

Nejsou,ony se co chvíli mění! Tak tomu já osobně nevěřím.Jak se může vědět,jestli někdo v pralese porodil,umřel z důsledků kouření,kolik se vypilo alkoholu atd.Prostě zábavné,ale ne pravdivé.

Další odpovědi
mosoj

Údáje se zde zcela určitě nezobrazují na základě přímého počítání !!
Jsou zde dány pouze dostupné statistické údaje do časové závislosti.
Takže údaje jsou tak přesné, jak přesná a stará je statistika ze které se vychází.
Některé údaje jsou statisticky velmi dobře zpracovávány, takže i údaje zde budou velmi přesné. Nikoliv však v okamžitém zobrazení.