Avatar uživatele
oselik

Zajímavá otázka.

Dříve s v rodínách rodilo 5–8 dětí, dnes jích je jen 1–3, nemuže se stát , že například v Evropě nás bude tak málo , že nebude na důchody , že nebude mít kdo dělat a že tu zachvíli nikdo nebude?

Např 2 a 2 rodiče , každý bude pár bude mít 2 děti, to máme 8 lidí, 4 rodiče umřou a máme další 4 rodiče ,ale kterým se narodí (těm 2 párům jen 2 děti), to máme 1 rodiče a jim se narodí 1 dítě a je to , sám se sebou to nejde.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, Jahoda, anonym, rynek878, Casparek před 5113 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Je pravda, že nejen u nás, ale i v Evropě ubývá lidí. Kdo bude pracovat? Proto se prodlužuje se doba odchodu do důchodu. Ale kdo důchodce užíví? Mnoho otázek ke řešení?
Bída v jiných zemích? Katastrofy atd.

Jinak si myslím, že dojde k velké migraci obyvatel. V Evropě už nyní narůstá počet muslimů, Vietnamců a obyvatel i z jiných neevropských zemí.

Není vhodnější čekat s řešením, když koncem příštího roku má nastat konec světa???

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

To je asi jeden z duvodu proc duchodova reforma je jednim z hlavnich priorit vlady!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Casparek

My se pořád bojíme, jak budeme žít, když je ta krize a nebude práce a nebude na důchody a nebude na operace a ..... Měli bysme si uvědomit, že drtivá většina lidí na planetě se má podstatně hůř, než my.
Doplňuji:
Na světě bude pořád lidí dost a budou se tlačit do Evropy a budou nám přispívat na důchody a my i v důchodu budeme pořád mezi těmi, co se mají dobře.

Upravil/a: Casparek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nemusíš se obávat že v Evropě bude liduprázdno,stačí se podívat kolik muslimů ze severní Afriky připlouvá denodenně do Itálie.Spočítej si kolik je to za rok,za dva atd.Tady bude spíš těsno a husto…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Vždyť to už teď je, že nejsou Kč na důchody. Proto je posunuje odchod do důchodu na 70 let a další oúatření.
A jak už je zde psáno, muslimové to dohoní. Tedy, co se týče počtu dětí. Na to ostatní nechci ani pomyslet.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek