phav02

Zajímavá místa v Praze

Ahoj. Po dlouhé době jedu v pondělí do centra Prahy a potřebuji prosím doporučit zajímavá místa či aktivity, které stojí za to navštívit. Nejlépe s vánoční atmosférou a dostupná v odpoledních až večerních hodinách. Děkuji :)

Odpovědi
JežíšKristus

Na Petříně teď jezdí ta pěkně ozdobená lanovka. Můžete jít na Petřínskou rozhlednu pěšky, a určitě ji uvidíte, jak jede kolem. Trhy se svařákem jsou klasicky na trase Hradčany – Karlův most – Staroměstské náměstí.

Viktorie II.

Zajdi se podívat na Maltézské náměstí, kde je lavička V.H., ale pozor, může tam být naděláno.

JežíšKristus

Doplním, že otázka končí otazníkem, tudíž okamžitě zabanovat.

Viktorie II.

JK, kde sakra vidíš otazník! Aleluja

JežíšKristus

Viktorie: Vemte si prášky a bude klid:)

Viktorie II.

JK, nechápu proč! Kdybys to napsal jinak, třeba že otázka by „měla“ končit otazníkem, tak to bych brala. Aleluja.

JežíšKristus

Ne každý se naučí český jazyk, není to holt jednoduchá řeč;-)