Avatar uživatele
jmachan

zajimalo by mne co jste prisli o praci a nemate zceho zit,koho budete volit.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, ponovotny, zjentek, marci1 před 3913 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Svět jde dopředu , nic nejde vrátit a opakovat ve stejné podobě. Strašit zde starými pořádky mohou jen omezenci !!!
Nicméně naše pravice v nové éře ukázala že když komunisti v minulém režimu strašili nenažranými jestřáby a nezaměstnaností, tak měli pravdu, realita je ale ještě krutější. Naše vlády spolu s parlamentem rozkradly a zničilyrepubliku ať už přímo nebo nepřímo. větší aroganci než kterou předvedla včera pravice jsem nezažil.
Proto musí od válu. Volby to dokážou a oni to dobře ví, proto tak vztekle kolem sebe kopají. Zeman mně nezklamal !!! Bude z něj vynikající státník !

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ponovotny

Nevím jestli je ta nezaměstnanost podmínka odpovídání, ale chce se mi říct, že osobně by se mi líbil v politice čerstvý vzduch. Dát to do ruky klidně Babišovi (určitě to nebude horší vláda než tihle šmejdi), ať ukáže co umí. Komunisti jsou divná volba. Vůbec už nechápu proč mají preference socani, protože mají přímou vinu na tom co tu teď je a mají akorát tři roky líbivých řečí. Bylo by fajn, kdyby lidi nevolili ty co už zklamali.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Psychotic

Chudí, nezaměstnaní a nevzdělaní budou vždy volit komunisty, protože ti se o ně starali. Dnes už takové nepotřebujeme. Je na tobě posoudit, zda byl starý pořádek lepší nebo horší. Já parazity nemám rád a aspoň tu maturu a práci mám, takže beru demokracii 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jedině komunisty.Vím, že z této bídy nás už nedostanou, ale aby dnešní modří ptáci viděli, že za komunistů bylo lépe než dnes.Za 40 let jejich vládnutí nebyl v republice takový marast jako je dnes po 23 letech jejich vládnutí.Sice jsme stáli frontu na kdeco, ale MĚLI JSME TO ČÍM ZAPLATIT.Dneska stát frontu na nic nemusím,ALE NEMÁM TO ČÍM ZAPLATIT, protože tato sebranka nás denně ožebračuje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Promiňte, ale já bych se těch „postižených nezaměstnaných“ raději neptala.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ponovotny

marci1– proč? jsou to snad občani jako každý jiný. Nebo by bylo dobré uzákonit, že když někdo nemá práci, tak ztrácí volební hlas?

před 3913 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
marci1

Samozřejmě, že ne. Právo volby má každý. Jen jsem to myslela tak, že když nemají práci a nemají z čeho žít, tak se jim bude asi těžce odpovídat koho by volili. Doufejme, že práce bude v budoucnosti více.

před 3913 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ponovotny

že se jim bude těžce odpovídat koho by volili proto, že nemají práci? A je vůbec k něčemu doufání, že bude víc práce, když je docela jasné, že jí bude míň? Skoro všechno co potřebujeme k životu vozíme z čímy, většinu práce lidí nahrazujeme stroji a úřednická místa už jsou dávno rozebraná. V jakou práci tedy mají doufat ti kdo jí nemají? Myslíš něco jako zázrak, nebo dar z nebes?

před 3913 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
rigormortis

ach…

před 3913 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek