Thundeus

Kam všude vezmou člověka se základním vzděláním?

Máte někdo nějaké zkušenosti nebo víte o něčem? Co vše můžu dělat, nepočítaje Kaufland a někde u lopaty.
Předem děkuji všem za odpověď.

Odpovědi
Drap

Některé firmy na jednoduché práce, třeba někde k výrobnímu pásu. Jinak jak píšeš u lopaty a další pomocné práce. Těch možností příliš neni.

led

Zoznam prác so základným vzdelaním sa každý rok skracuje. Čoskoro aj na „kozmetika podlahových krytín“ budete potrebovať najmenej 2 vysoké školy. Takže naozaj ostane len tá lopata, alebo vysypanie kontajneru do auta na odvoz smetí.
Pokiaľ sa nebojíte manuálnej práce a nepožadujete plat 25000–30000.-Kč môžte nájsť prácu, pokiaľ ju budete hľadať.

Kepler

Nejlepší by bylo prohledat na netu nabídky zprostředkovatelů práce, vč. místního ÚP. Někde je možno zadat do filtru vzdělání: základní, resp. bez vyučení. Myslím, že nabídek se najde dost a dost.

ivzez

Vynechám-li „Kauflandy“ a lopatu, nezbývá nic.
Bez vzdělání neseženete žádnou slušnou práci.