Avatar uživatele
IvkaH

Jakým způsobem podstupujete očistu těla/detox?

Zajímavá 0 před 1114 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
VitekH

Představ si, že každý přítomný okamžik je určité množství proměnných a ty se ptáš, jestli mi k něčemu „takzvanému detoxu“ bude změna proměnných.

Dostaneš velké množství odpovědí podle úrovně chápání těch, co odpovídají (včetně jejich názorů na ostatní) , které odrážejí jejich stav vědomí.
Z mého pohledu „všechno stojí stejně“ , což znamená, že ať uděláš cokoliv, vždycky se budeš cejtit stejně, akorát to bude vypadat jinak.

Z toho i vyplývá, že nemá cenu se v životě o nic snažit, ale nemůžeš se nesnažit, je to boj.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
autacek

Ano, týden nežeru a pak se po…u.

Jednou za čas je to prý zdravé.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Honzin8

Jako je prostě pravda, že jak nefungují střeva, tak je prostě zle. Ony ovlivňují celý náš metabolismus. Takže když ty nefungují, jak mají, zpomalí se metabolismus… No a mě na tu správnou funkci pomáhá právě simplebiotix.

Avatar uživatele
Vercule

Jojo, ten simplebiotix je super, taky ho beru a musím říct, že co ho užívám, tak jsem nadšená. Tělo mi funguje, jak má. A to jsem teda dlouho potřebovala.

Avatar uživatele
Kajolka

Já jsem si ho taky koupila a musím teda říct, že se cítím stejně. Díky němu jsem konečně v pohodě. To bčicho mě dost trápilo. Byla jsem kvůli tomu otrávená :/ Ale on mi organismus dal do pořádku, cítím se skvěle.

Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Kikulinka85

To je tento doplněk https://www.sim­plebiotix.cz/? No a jak vlastně funguje? Nebo teda tohle mají popsané na webu, ale spíš, jak a kdy zabírá?

před 1074 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lurenka

Jojo, to je super otázka, taky by mě zajímalo. A taky by mě zajímalo, zda se užívá dlouhodobě nebo zda až nastane nějaký problém…

před 1013 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SuzanKa

Ano, přesně tento a funguje skvěle. Koupila sis ho. Zkus aspoň tu měsíční kuru. A uvidíš, budeš s účinky spokojená.

před 1041 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
GabulkaA

Ahoj, já to dělám vždy na jaře, protože s tím souvisí jarní únava, která mě dost trápila, a to pravidelně… No, takže jsem hledala, co s tím a narazila jsem na doplněk stravy simplebiotix a ten ti teda doporučím. Tělo šlape, jak má a žádná únava :)

před 1104 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek