Avatar uživatele
Zlatý

Zajímá vás, za které odpovědi dotanete bod? Nebo hvězdičku za kterou otázku?

Doplňuji:
Mě ano, protože si tím ověřuji, že mé názory sdílí i další, nebo jsem se svým názorem osamělá, tudíž se nad sebou min zamyslím :-).

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

Ano,bod u odpovědi,beru jako ohodnocení své snahy,případně správné odpovědi,ještě bych uvítala,kdyby tazatel dal vědět jestli mu odpověď byla skutečně užitečná. Nebo jestli mám dále bádat a přemýšlet,jak dotyčnému pomoci.

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Zlatý

Souhlasím s názorem Kropítka. Sice na na mě jistí jedinci útočili, že toužím jen po bodech. Ale nikdo neví, kolika anonymům jsem odpověděla a bod nedostala! Ale o to nejde.
Ale je pravda, že bod je jakýmsi oceněním, že odpověď pomohla a že si mnozí jedinci Vaší odpovědi cení.
Ještě se naučit hodnotit jen správné a neopakující se odpovědi. (Někdy se člověka splete, uvědomí si svou chybu pozdě). Určitě by to prospělo i tomuto serveru.


Avatar uživatele
Zlatý

Ne, záleží mi na tom, aby odpověď byla správná.
Doplňuji:
Ale samozřejmě palec potěší, koho by nepotěšil :-)


Avatar uživatele
Zlatý

Automatické udílení bodu za odpověď neschvaluji, i když je to občas nespravedlivé a zpracovatele to logicky mrzí. Zamezuje však replikovat odpovědí a získávat body bez zásluhy. Problém spíše spočívá v neserioznosti, chcete-li určitém hulváctví tazatele. Pokud si vyžádám pomoc svých přátel, sluší se přece užitečnou odpověď odměnit a poděkovat udělením bodu. Chyba tedy není v pravidlech, nýbrž v ignoranci slušného chování od některých účastníků. Mýlím se snad?


Avatar uživatele
Zlatý

Třeba se mýlím, ale myslím, že Re-hu zajímalo, jesli vás zajímá za které odpovědi dostanete bod a ne, jestli jej dostanete za správnou či chybnou ale oceněnou odpověď.
Takže můj názor je takový, že by mohl provozovatel serveru třeba jen u profilu a odpovědí zvýraznit něčím (puntíkem apod), že za tuto odpověď máte bod nebo že tam nic není.
Kolikrát se divím, kde jsem nabral nějaké body a nezbývá mi nic jiného, než procházet odpověď za odpovědí a zkoumat, zda u té nebo u druhé jsem dostal palec. Někdy palec nemám u těch co si myslím, že by mohl být a naopak mám někde jinde.
Takže ano, zajímá mě za co jsem palec dostal.

 

Diskuze k otázce

Avatar uživatele
Zlatý

ReHu

Miroslavst trefil hřebík na hlavičku. Také mě nabaví procházet všechny mé odpovědi a zkoumat, zda se mnou někdo souhlasí, či ne. A zajímá mě to. Vím sice, že o život nejde, ale ráda znám stav věci :-).

 

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3828
Zlatý Drap 2290
Zlatý led 1654
Zlatý marci1 1277
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1183
Zlatý Kepler 876
Zlatý mosoj 848
Zlatý gecco 818
Zlatý vagra 799

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.