ReHu

Zajímá vás, za které odpovědi dotanete bod? Nebo hvězdičku za kterou otázku?

Doplňuji:
Mě ano, protože si tím ověřuji, že mé názory sdílí i další, nebo jsem se svým názorem osamělá, tudíž se nad sebou min zamyslím 🙂.

Nejlepší odpověď
kropitko

Ano,bod u odpovědi,beru jako ohodnocení své snahy,případně správné odpovědi,ještě bych uvítala,kdyby tazatel dal vědět jestli mu odpověď byla skutečně užitečná. Nebo jestli mám dále bádat a přemýšlet,jak dotyčnému pomoci.

Další odpovědi
annas

Souhlasím s názorem Kropítka. Sice na na mě jistí jedinci útočili, že toužím jen po bodech. Ale nikdo neví, kolika anonymům jsem odpověděla a bod nedostala! Ale o to nejde.
Ale je pravda, že bod je jakýmsi oceněním, že odpověď pomohla a že si mnozí jedinci Vaší odpovědi cení.
Ještě se naučit hodnotit jen správné a neopakující se odpovědi. (Někdy se člověka splete, uvědomí si svou chybu pozdě). Určitě by to prospělo i tomuto serveru.

1popelka1

Ne, záleží mi na tom, aby odpověď byla správná.
Doplňuji:
Ale samozřejmě palec potěší, koho by nepotěšil 🙂

dudu

Automatické udílení bodu za odpověď neschvaluji, i když je to občas nespravedlivé a zpracovatele to logicky mrzí. Zamezuje však replikovat odpovědí a získávat body bez zásluhy. Problém spíše spočívá v neserioznosti, chcete-li určitém hulváctví tazatele. Pokud si vyžádám pomoc svých přátel, sluší se přece užitečnou odpověď odměnit a poděkovat udělením bodu. Chyba tedy není v pravidlech, nýbrž v ignoranci slušného chování od některých účastníků. Mýlím se snad?

Miroslavst

Třeba se mýlím, ale myslím, že Re-hu zajímalo, jesli vás zajímá za které odpovědi dostanete bod a ne, jestli jej dostanete za správnou či chybnou ale oceněnou odpověď.
Takže můj názor je takový, že by mohl provozovatel serveru třeba jen u profilu a odpovědí zvýraznit něčím (puntíkem apod), že za tuto odpověď máte bod nebo že tam nic není.
Kolikrát se divím, kde jsem nabral nějaké body a nezbývá mi nic jiného, než procházet odpověď za odpovědí a zkoumat, zda u té nebo u druhé jsem dostal palec. Někdy palec nemám u těch co si myslím, že by mohl být a naopak mám někde jinde.
Takže ano, zajímá mě za co jsem palec dostal.

ReHu

Miroslavst trefil hřebík na hlavičku. Také mě nabaví procházet všechny mé odpovědi a zkoumat, zda se mnou někdo souhlasí, či ne. A zajímá mě to. Vím sice, že o život nejde, ale ráda znám stav věci 🙂.