Avatar uživatele
everest

Zajímá se někdo z vás o přežití,sur­vivalismus,post apo atd?

Pokud ano,jste jen teoretici nebo užíváte znalosti i v praxi?
Doplňuji:
Samozřejmě myslím přežití v přírodě

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Werwolfo před 4033 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Zajímám se o přežití v přírodě v nouzových podmínkách. Teoreticky i prakticky. Survivalismus to ale neni. Spíše mně zajímá jak to dělali takzvané " primitivní národy" a podobně.Názor mám spíše takový, že pokud příjde nějaká globální či rozsáhlá katastrofa, tak nám podobné věci zřejmě nepomohou.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

nějaké znalosti kolem mám ,) ..podívej, nemůžeš si „zkoušet“ základy přežití v divočině jen tak v praxi. Třeba konkrétně v naší republice prakticky nikde. Všechno, co uděláš, když se o to pokusíš, bude odporovat zákonům. Všechno!!! Takže buďto jdi žít drsně, chlapsky a přežij a nebo jdi na VIP večírek a tam o tvém přežití rozhodne model tvého úsměvu. Na to druhé ti stačí ČR, na to první se bohužel musíš odsud odstěhovat, tady to neuplatníš. Nikde! ..jsme příliš malá země na tolik konzumní globalizace, tady ti sen nevyjde, tady pouze vydělej- a utrať!!!! ,)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rocker

Několik dní bych v přírodě přežil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
badisko

A co kdyz jo ?.......To vis ze jsem praktik a kazdej kdo tady je take.. na co se to vlastne ptas ?…vis nebo ne ?…survival = preziti ze ?..Takze schopnost prezit v urcitem prostredi a tedy se na ono prostredi adaptovat ..no kazdej z nas je mistr v preziti ve meste atd…priroda to je jina takze ptas se na preziti v prirode nebo obecne ?…A jo skoro kazdej uz cetl a na vlastni kuzi si vyzkousel Prirucku SAS od ..Johna Wisemana …podle me spadas do kategorie jednoho nejmenovaneho uzivatele nick zacina na B… ktery se povazuje za kelta .....sorry ale vis jak co na srdci to na jazyku…
Doplňuji:
Drap…Názor mám spíše takový, že pokud příjde nějaká globální či rozsáhlá katastrofa, tak nám podobné věci zřejmě nepomohou …Nemohu jinak nez tvrde nesouhlasit …Pokud clovek vi jak na to… dokaze prezit mnohe a spouta lidi diky znalostem preziti te dokaze prezit o leta …:D…

Upravil/a: badisko

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

trošku, obojí :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek