zjentek

Za koho jste se měli nejlépe v té plejádě podvodníků, kteří od „cinkavé“ revoluce dodnes prošli vládou České republiky?

Já se mám nejlépe teprve až za Babiše. A vy?

Poznámka: Před Panem Babišem ještě nebyly výplaty. Na výplatu tehdy bylo jen to, co všichni dobře pamatujeme a navždy se nám vrylo do živé paměti, protože svobodně si za „to“ nakoupit třeba jídlo dle chuti nebylo možné a hladový člověk nezapomíná.

Nejlepší odpověď
Schluker

Nejlip se mam ted, ostatne jako asi vetsina lidi, vzhledem k rustu ekonomiky, ktery tu do nedavna byl. Andrej s tim nema co docineni. Obavam se ale, ze diky nasi neschopne a rozhazovacne vlade se zivotni uroven brzy zhorsi.

Další odpovědi
da ny

Do roku 1994 to šlo :)
Pak se i tady v našich končinách zprivatizovalo a rozkradlo, co šlo.
Ta chvíle, kdy byly 13. a 14. platy/mzdy, byly také fajn :)
Když se ČSSD nechala opít mocí a „zapomněla“ na uzákonění valorizace důchodů a Kalousek je zmrazil na 10 let, bylo hůř. Langrovu „mafii“ vystřídalo hnutí ANO. Mnozí se tehdy znovu nadechli. Mám se přiměřeně, svým současným možnostem a schopnostem.
Díky za optání, jde to, někdy to dře. Děsím se toho, s čím přijdou po volbách „nová košťata“. Oč se ješitové budou prát a tahat, kromě moci. Co těm mladým dobrého přinesou :D

Mr. Marek

Jak za Babiše? Co s tím ten člověk má společného? Vždyť se on a celá jeho vláda vezla na vlně konjunktury, díky německému průmyslu a ekonomice. Jeho lidé nezajímají, důležité jsou pro něj vlastní zisky a ty se mu daří. Naopak, tato levicová vláda nezodpovědně disponovala s penězi daňových poplatníků, z čehož se budeme ještě dlouho vzpamatovávat. Přidal vám peníze, ale obratem jste zaplatil výrobní linku. A to budeme ještě platit za jeho levárny.

aliendrone

Asi jde o úhel pohledu. Já to vnímám tak, že nejlépe jsem se měl hned zkraje.
Tywoe – den měl snad TISÍC hodin, výkonu jsem měl možná megawatty a vůbec. Nebyl problém celý den létat jak čamrda (a všechno zvládat!), večer pak jít zapařit a následně předávat informace (genetické) až do kuropění! Poté 2–3 hodinky chrpí a BEZ problémů další den ZNOVA! :)

Věř mi, i kdybys měl na výplatnici částku tak dlouhou, jako je Keplerův „mazlík“, tak ti to určitě nedá tolik, jako výše zmíněné. A samotné uspokojení z její výše je HODNĚ slabá náhražka. :(

elkon

Nikdy jsem se neměl špatně. Ani nyní v důchodu. Bez ohledu na vládu. Vláda mě neplatila, ale zaměstnavatel. Takže kdo byl u vesla, nebylo z tohoto důvodu důležité.

GM

Taky se mám nejlépe za Babiše. Nejhůř za Kalouska.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.