dust8

Za jakých okolností může prostitutka odmítnout platícího zákazníka? Např. pokud je zjevně opilý?

Pokud někdo příjde do bordelu a je zjevně pod vlivem, ale v dobré náladě a neděla v bordelu bordel, tak jej lehké slečny neodmítnou? Nebo pokud ano, tak je to spíš z předsudků, že se člověku pod vlivem nemůže povést postavit vojáka do pozoru?

Nejlepší odpověď
Drap

Jedná se v podstatě o obchodní smlouvu. Smlouva může být uzavřena, pokud všechny zúčastněné strany souhlasí se všemi podmínkami.

Další odpovědi
aliendrone

Šlapka je SVOBODNÉ povolání a neexistují nějaké zákonem atd.. stanovené normy či předpisy, jak se má toto řemeslo provozovat. Tudíž když tě holčina spatří a řekne si: „Šmarjá, dust8 – to si ji raději vyříznu!“, tak máš prostě pech a budeš panic až nadosmrti! ;) :D :D

dubraro

To není nikde stanoveno. Většinou to záleží na jejím vlastním rozhodnutí. Mírná opilost obvykle nevadí, pokud návštěvník není agresivní. Že nepostaví, to holku vůbec netrápí, zaplatit musí tak jako tak. Ve větším podniku může zjevně nezpůsobilého zákazníka vyhodit pasák nebo ochranka hned u dveří.

elkon

Docela přiblblej dotaz.Koho takový debility můžou zajímat.

Edison

Mimochodem: To tady už bylo. A jestli se nepletu, přímo od Tebe!