mosoj

Za jakého se považujete řidiče ?

Otázka je určena pouze neprofesionálním řidičům.

Jak dlouho jezdíte s automobilem?
Kolik máte najeto km?
Kolik jste měli dopravních nehod?

Jezdím od roku 1972
Mám najeto 535 000 km
Dopravní nehoda v roce 1976. Vina 50/50 pouze plechařina.

V roce 2009 ( listopad) jsem dal přednost chodci na přechodu a zezadu to do mně napálil bez brždění. Díky hlavové opěrce jsem neměl žádný úraz. Pouze plechařina.

Považuji se spíš za opatrného řidiče než
za dobrého.

Nejlepší odpověď
kropitko

tak na auto mám řidičák 19 let.nedávno jsme to tak nějak počítali,tak to bude cca okolo 700000 km +/- 50000. No a díky bohu bez nehody.

Další odpovědi
Miroslavst

Pokud budu usuzovat podle toho co vidím na dnešních silnicích, tak se považuji za dobrého, ale musím být i sebekritický. Nějaké ty nehody jsem měl. vždy to byl jen plech. Jednou já (50/50) když jsem se nevešel na hodně zasněžené silnici s náklaďákem a on mě zmuchlal a já mu urazil stupačky. Podruhé to byl frajer co do mě narazil zezadu, když měl 2,5promile.
Jinak jezdím rád a pokud bych mohl, jel bych svým autem i na dovolenou místo letadlem-třeba bulharsko, Itálie atd. Ne že bych se bál letadlem, to bych šel, ale pro mě by to bylo lepší než se nechat odvézt.
Kolik mám najeto nevím, ale dost.
Jinak mám rád rychlou ale opatrnou jízdu. Nerad někoho brzdím a jsem nerad někým bržděn.

dejv.s

Jezdím už dlouho. Jezdím na motorce, v aute, dodavkama, nakladakama, tahacema, autobusama boural jsem jen zlehka spise na zacatku praxe a beru to jako nutnou a neprijemnou zkusenost jezdím kazdy den v zime i v lete, predvidám, zastavuju na cervenou, nezrychluju ani nespomaluju bezhlave, jsem ohleduplny na ostatní, nedodrzuju rychlost 50 na D1 a na silnici si pripadam jako totalní debil 🙂 Tak hezky den Dejv
Doplňuji:
Tak jsem si říkal jak je možný že někoho smete vlak!!! Nikdy jsem nechápal proč. Svítilo slunce??? Vždyť to ještě bymbá jak za nároďáku!!! A když přeci nevidím jestli svítí tak alespoň poslouchám nebo zastavím a nevjíždím na koleje. Když otevřu dveře od vytahu a vytah tam není tak tam taky nelezu to by mohlo bolet…

anetadela1

Já jezdím 11 let. Taťka mi řízení auta předával za jízdy na dálnici už v 15 letech. Nedovedu si představit, že bych neuměla řídit. Jednu dobu jsem uvažovala i o rally.
Km mám najeto zhruba +/- 90000 a zatím jsem nebourala. Teda nepočítám poraženou srnu, která mi tam vběhla. Ale pár situací by se asi našlo ikdyž třeba ne mnou zaviněných. A jednou jsem přehlídla vlak a vjela na koleje,to byla moje chyba, svítilo slunce a já neviděla blikající světla. Kdyby tenkrát jel rychlík, tak to tady teď nepíšu. Naštětí jela „jen“ lokálka a tak jsem to stihla.
Řidička jsem, co mám děti, opatrnější. Ohodnotila bych se známkou 2.

nikkk

Právě dělám autoškolu a prozatím se považuji za řidičku zmatkující a nebezpečnou :)

infant

Mno já zatím bez nehody, ale taky nemám moc najeto. Řekl bych tak dohromady 300km.
Považuji se za opatrného řidiče začátečníka.

Zdroj: infant.blog.cz

afro.minerva

Já se považuji za budoucího řidiče. Sice řidičák mám, ale nejezdila jsem tak dlouho, že se to musím znova učit. Naučit se to musím, protože bydlíme na vesnici a tam je auto nezbytnost. Možná se zapíšu znovu na řidičský kurz. Uvidíme.

lorja

Všem řidičům „sobecky“ závidím.Jsem sice majitelkou řidičáku,ale raději nejezdím.Vždy před jízdou jsem měla strašné nervy.Proto využívám MHD,ČD a auto jsem dala synovi.Je to jistější pro mně i pro ostatní účastníky silničního provozu.