Boy 13

Za jak dlouho zmizi otlacenina z pleti?

Vecer jsem si nabijel telefon pomoci prodluzovacky protoze kabel nedosahne a prodluzovacka lezela s nabijeckou vedle polstare. V noci jsem na prodluzovacce musel lezet celem a okem, protoze jsem tam rano mel otlaceninu pruh. Sice je to temer pryc ale zda se mi ze je to tam jeste lehce ta otlacenina videt. Za jak dlouho otlacenina zmizi? A zak jak dlouho obecne otlaceniny mizi? Dekuji moc za info.

Odpovědi
led

Záleží to od pružnosti pokožky. niekomu odtlačenina kábla zmizne hneď, niekomu po dlhšom čase a inému odtlačenina facky ostáva celý život (duševne).

nyjono

Záleží na kvalitě pokožky.
Obecně mladým lidem otlačeniny mizí mnohem dříve než např. v 50 letech.