Boy 13

Za jak dlouho po vypití 1 litru vody se naplní močový měchýř?

Když vypiji např. v průběhu jedné hodiny 1 litr čisté vody z kohoutku, za jak dlouho se naplní močový měchýř a budu mít potřebu jít na toaletu?

Odpovědi
quentos

Nelze odpovědět. Jednak je to velmi individuální, jednak záleží na spoustě okolností (zdravotní stav jedince, rychlost metabolismu, počasí, to, zda měl zrovna žízeň…).

Ametyst

Lidé, jejichž tělo neumí s tekutinami hospodařit, běží skoro okamžitě. Dá se to zlepšit pitím určitých bylinkových čajů. Poslouchat babské rady není špatné .

led

Záleží to od potreby ľudského organizmu. Niekedy nestačí ani ten 1 liter a bez problémov vypijú viac.
Ale sú aj ľudia, hlavne tí starší+, ktorí majú problémy s „tesnením“ (prostatou) ledva vypijú svoj litrík tekutín, už sú prázdní.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.