zjentek

Z jakýho materiálu je (nebo byl) opravdickej atombordel?

Nebyl atombordel náhodou taky z latexu? >> https://www.y­outube.com/wat­ch?v=UoLCerhWxb4

Nejlepší odpověď
Edison

Takovej ten, co jsme znali – OPCH70, nebyl z latexu. Byla to pogumovaná textilie. Ale pozor, skládal se ze tří oděvů – vrstev. Pak existovaly novější věci, ty už byly více specializované a v zásadě úplně jiné. O OPCH 70 si už jistě něco najdeš.

Další odpovědi
Alesh

tvl, čas 2:13 🙂

dubraro

Byl z pogumovaného plátna.