_136

Z jakého důvodu nemohou farmáři najit lidi na sklizeň obilí ani celé období kdy jsou žně.

Znam osobně 5 farmářů kteří nemohou najít dlouhou dobu personál na kombajn ani do zemědělství ani na období kdy jsou žně. Kde bude tedy problém?

Odpovědi
elkon

Nechce se jim pracovat. A také lidí na vesnici ubývá.

zjentek

Není čas na voloviny je třeba hledět do mobilů neb být řádně v obraze rovněž kdo je správně v obraze ten ví že obilí zajistí Volodymir.

cappuccino

Lidem se nechce pracovat! Pritom muj soused zacal jezdit na kombajnu a vydela si za sezonu tolik penez, ze si dovybavil dilnu a jeste k tomu zacal cestovat. Prace se neboji. Kazdy mu ty penize zavidi, ale nikdo by to nesel delat!!