_136

Z jakého důvodu je Polsko hlavním překladištěm kdejakého zboží z Bangladéše, Číny, Vietnamu nebo Pákistánu?

Může mi někdo říct proč některé druhy polských obchodu s oblečením například nabízejí oblečení a obuv z Bangladéše, Pákistánu, Turecka nebo i z Číny, je snad Polsko hlavním překladištěm celé Evropy?

Odpovědi
dubraro

1/ Poláci jsou zdatní obchodníci.
2/ Polsko je přímořský stát s velkými přístavy.

elkon

Záleží kdo s kým obchoduje. Je volný trh. Když má někdo kontakty v Pákistánu, tak obchoduje třeba s Pákistánem.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.