bauerlukin

Poradíte weby pro zkrácené verze knih v češtině?

weby pro zkrácené verze knih v češtině

Dobrý den našel jsem stránku blinkist, kde za 1500 kč ročně můžete neomezeně číst jejich zkrácené verze knih(spíš poslouchat-jedna kniha vyjde asi na 20 minut). Protože v současné době nečtu žádné romány, ale knihy o osobním rozvoji, kde není záležet na každém slově, docela se mi to líbí. Ale chtěl bych vědět, jestli něco podobného je i v českém jazyce (blinkist je v aj.)

Dky za odpovědi

Odpovědi
anonym

pokud vím tak audiotéka.cz (pokud si ji nainstaluješ jako mobilní aplikaci) nabízí od každé čtené knihy 50 (!) minutovou ukázku zdarma. Což je opravdu hodně, tedy rozhodně víc než co by stačilo pro představu o kvalitě přesnesu. A vzhledem k tomu, že ty ukázky mají u hodně široké nabídky čítající tisíce knih (viz tento přehled https://audio­teka.com/cz/au­diobooks ) mělo by to stát za to.

Mobilní aplikace je ke stažení zde https://play.go­ogle.com/store/ap­ps/details?id=pl­.k2.droidoaudi­oteka&hl=cs pro operační systém ANDROID

anonym

to co jsem uvedl v odpovědi ale nejsou zkrácené verze knih ale jen ukázky z plných verzí, v tomto směru je má odpověď nepřesná.