Gestas

Vzrostla ve Francii cena žlutých reflexních vest?

Nejlepší odpověď
annas

Např. Amazon mezi 1. a 30. listopadem využil popávku po vestách, tedy příležitosti zvýšit cenu žlutých vest o 22 %. Dnes žlutá vesta stojí 8,59 Eur.

http://www.qu­otidiendutouris­me.com/humeur/le-prix-des-gilets-jaunes-flambe-859-euros-chez-amazon/180390

Další odpovědi
hapiky

Jen není jasné, jestli to je klasický byznys, nebo klasické tržní hosapodářství.

dr.luha

V Egyptě byl pro jistotu zakázán jejich prodej, takže na černém trhu budou určitě dražší.|:-)

Edison

Hapiky, a byznys není tržní hospodářství? 😁