Trailr

Vzpomente si na tyto filmy?

Najednou jsem si vybavil filmy, které jsem viděl před mnoha x lety. Jedno z toho byl film, kde šlo o nějaké jedovaté octomilky, což může být snad tak jenom jeden film a poté dobrodružný film, kde hledali nějaký šalamounův chrám či co a pomohla jím k tomu nějaká stavební kostka v nějaké staré budově.

Omlouvám se, že popis těch filmů je tak prostý, bohužel jsem si nemohl vzpomenout na více.

Odpovědi
autacek

Bohužel si nevzpomínám.