zjentek

Vzpomenete, kdo významný zemřel dnešního data před šesti lety?

Aniž byste kukli na link! https://www.y­outube.com/wat­ch?v=lT2tynNPPMI

(Můžete rozjímat při vzpomínce.)

Odpovědi
Kepler

Když významný, tak Václav Havel.

zjentek

Keplere, mě na TOMTO webu před šesti vštípili, že M.K. JE významný. Předtím jsem jej neřešil. Ale možná TADY jen vynášel, byl výnosným artiklem a tudíž už významný není, Bůh ví…

Kepler

Nedovedu posoudit, já už jsem tady Kolesu nezažil, ale zřejmě to osobnost byla.

zjentek

Já vím, tys tou dobou tahal kačera, proto ti o tom píšu asi… gecco… (;

Kepler

Cože? Co s tím má společného Gecco? No a kačera jsem v té době netahal, ale už jsem uvažoval, že si ho pořídím do vany. Zatímco tys blbnul v Indii.