Rocker

Vzpomene si někdo na staré seriály?

Pamatuji si třeba Curo Jimenéze.Ale ještě si vzpominám na seriál o nějakém ninjovi,myslím že mu řikali Černý Sokol.
Dnes jsem si nějak vzpoměl na jméno Lászlo Baboczaj,nebyl to taky nějaký serialový hrdina?

Odpovědi
elkon

Starý seriál je třeba Bela a Sebastián, Stíny nad Notre Dame, Sám voják v poli, Čtyři v tanku a pes, Haló, haló, Bez ženské a bez tabáku, Slovácko sa nesúdí, Kapitán Kloss a další.

Ametyst

Vzpomínám si, že mě v mládí strašil francouzský seriál “Abonent na lince U”. Také si vzpomínám na inspektorku Julii Lescautovou. Ještě “Profesionálové”- Bodie a Doyle.

da ny

Pamatuji asi ¾ těchto TV seriálů, z odkazu
https://www.ki­nobox.cz/zebric­ky/nejlepsi/se­rialy/1960-1970/jen_ceske
Bella a Sebastian (1965), Lassie
. Seriál běžel neskutečných 20 let, má 19 sérií
Lassie (1954–1973), . Seriál běžel neskutečných 20 let, má 19 sérií.
Randall a Hopkirk (seriál 1969 – 1970). Čtyři z tanku a pes 😉
Daktari (1966), Sandokan (1976) v hlavní roli Kabir Bedi.
Mnohé další české, slovenské i zahraniční seriály.

Ty Vaše mi nic neříkají.

paul1

Mně se líbily: Tři chlapi v chalupě, Píseň o Rudolfu III., Má přítelkyně Šimako.

iceT

Jojo, Curo Jimenez, Černý sokol to nebyl, ale Sokol – strážce noci, ty si pamatuju, škoda, že nejsou řádně k sehnání.
Pak třeba Jack Holborn, Anna, Silas, Děti z Kouřové hory, Pod horou, Poly na cestách, Dva roky prázdnin, Pohled do zrcadla, Dalgliesh, Twin peaks, Opičí král…