Vzor žádosti o svěření dítěte do péče prarodiče.

Dobrý den,
tchýně mě požádala, jestli bych jí na Internetu mohla vyhledat vzor žádosti ve které žádá o svěření dítěte do své péče. Její syn i synova přítelkyně souhlasí s tím aby dítě bylo v její péči. Nemůžu nic takového vyhledat, můžete mi někdo píchnout? Děkuju Bára

Nejlepší odpověď
anonym

ke svěření dítěte do své péče žádné formuláře nejsou vaše tchýně napíše žádost v ní uvede veškeré informace z jakých důvodů žádá o svěření,dále uvede jak bude finančně dítě zajištěno,kde a v jakých podmínkách bydlet kam navštěvovat školu atd,tuto žádost podá na soud a ten určí zda jí dítě bude svěřeno či nikoliv jedinné co jsem našla je diskuze na toto téma kde se lidé také ptají jak postupovat a je tam pár rad
http://www.emi­mino.cz/disku­se/svereni-ditete-do-pece-vzor-formulare-na-netu-39275/