Avatar uživatele
Broukk

Poradíte vzdělávací kurz, který by se zaměřoval například na zlepšení komunikace, sebevědomí, myšlení apod.?

Ahoj, hledám nějaký kvalitní vzdělávací kurz, který by se zaměřoval například na zlepšení komunikace, sebevědomí, myšlení a podobně. Předem děkuji za tipy.

Původní neotázka
Vzdělávací kurz

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 2560 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ivzez

Podle mne jsou takové kurzy zbytečně vyhozené peníze. Stačí se zajímat
o své okolí, o lidi, sledovat dění u nás i ve světě, věnovat se svým zájmům
a koníčkům, … a hned máte o čem mluvit.

Tzv. „pozitivní myšlení“ je nesmysl, každý
má právo prožívat různé události po svém.

A sebevědomí nikomu nezvýší žádný kurz.
Sebevědomí si můžete zvýšit tím, čeho dosáhnete
v kterékoliv oblasti → ve škole, v práci, ve sportu,…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ReHu

Samostatný kurz je o ničem. Poznatky se časem rozplynou.
Lepší je se zapojit do nějaké komunity, která svým zaměřením vyhovuje a vzdělávat se průběžně.
Pokud skupina čte např.stejné knížky, mohou o nich diskutovat a vyměňovat názory, poznatky atd. Stejně tak při návstěvách seminářů apod.
Seminář 1 za měsíc je v pohodě. Lze tam koupit i ty knížky nebo CD s nahrávkami apod.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
MarPar55

Souhlasím s názorem proč vrážet peníze do kurzů… Víš co potřebuješ zlepšit, tak se zkus na to sám zaměřit a změnit to. Na internetu najdeš dost informací a rad k odstranění problému… Žádný kurz ti nepomůže, pokud se sám na to nezaměříš, a nebudeš to chtít změnit.. 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bob2

Čau, já jsem třeba od kolegů z práce dostal kurz Začněte používat hlavu – kurz myšlenkových map. Ze začátku jsem moc nadšenej z dárku nebyl, ale když jsem kurz absolvoval musel jsem uznat, že jsem se zmýlil. Fakt to bylo zajímavý a rozhodně to nebyla ztráta času.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
MarkettB

Ahojky, já jsem par kurzu na tato temata absolvovala a rozhodne to neni ztrata casu. Vzdy me to posunulo dal. Sama mam dobrou zkusenost s kurzy z teto stranky https://inspi­rovac.cz/typ/kur­z/. Tak mrkni a treba te neco zaujme 🙂 Pekny vecer, Marketa.

před 2558 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek