paul1

Vyzkoušeli jste někdy tuto techniku?

Já tedy zatím ne, ale začal jsem se o to zajímat, když před nedávnem se takto jídlem udusil syn nějakého miliardáře. Toto krátké video jsem si pustil raději 2×, člověk nikdy neví …

https://tv.id­nes.cz/domaci/he­imlich-chvat-dusnost-jidlo-krk-jicen-dite.V221221_154­418_idnestv_mhl

Odpovědi
zjentek

Naznačuješ snad, že jsi z miliardářské rodiny???

Jinak o technice vím, kdysi jsme v praxi i zkoušeli.

Drap

Ano, kdysi ,snad před 25 léty. Pokus byl úspěšný.

pusinka50

Nevvyzkoušela v praxi, ale znám ji.

Jiří Bohumil

Tento způsob tedy ne, ale v minuosti několikrát, u naší staré babičky, které se toto občas stávalo, stačila t. zv, „herda“ do zad a pomohlo to a žila až do 90-ti.
No a když byl náš syn malý, asi dva roky, také něco vdechl (už si nepamatuji co, ale možná i nějakou drobnou hračku). A tak jsem jej chytil dokonce za obě nohy, hlavou dolů a dostal rovněž malou ránu do zad a ono to z něj vypadlo.
A letos už měl 50. 🙂
Hlavní je rychlost a nezmatkovat.

Filip84

Znát jí znám, vyzkoušet jí prozatím nebyl prostor.

paul1

Pro: zjentek – z miliardářské ne, jen z milionové. Bylo nás 5 dětí, takže rodiče, aby nám dali dobré vzdělání atd., tak měli milión starostí.