Kepler

Využili jste někdy pomoc od psychologa?

Nebo víte o někom takovém? Kamarád mi nedávno řekl:

Když jsi byl děcko, nebrali tě k psychologovi.
Matka uměla jednou fackou otevřít čakru, stabilizovat karmu a očistit auru !

Nejlepší odpověď
zjentek

Děti z tvého příkladu často pro stud psychologa nevyhledávají. Více jich končí spíše na psychiatrii.

Další odpovědi
hapiky

Nemám rád Mgr(PhDr.) ani psychiatry, ale uznávám, že je někteří potřebují, (o to víc v dnešní době).
Vlastně jsem rád, že ještě nejsem „hotový z nervama“
.

Drap

Pomoc ne, ale několikrát jsem absolvoval různé psychologické tes­ty.

orwell

Nevyužil a doufám, že to tak i zůstane. Všechno, co by mi totiž řekl, můžu sobě sdělit si sám. A zadarmo! Problémy, ze kterých pramení naše potíže tohoto druhu, za nás stejně žádný psycholog nevyřeší a ani žádné bobule. A pak taky, co kdybych ho infikoval…
Připomnělo mně to jeden vtip: Stojí pán na okraji mostu zjevně hodlajíc se vším skončit. Přistoupí k němu jiný pán, který odhalil jeho úmysl a povídá. Heleďte, neblbněte, pojdte si sednout támhle na lavičku, svěříte se mi se vším, co vás trápí a uvidíte, že se vám uleví. Poté usedli, popvídali a nakonec skočili z mostu oba.

briketka10

Já sama néé.
Psychologa ne, ale rovnou psychiatra (ženskou) ta mě vyšetřila
pěkně důkladně. Pak si pozvala dál mojí mámu, že s ní ještě
potřebuje na chvilku mluvit.
Když mě nebavila střední škola (předměty byly těžké, jak sv..a)
Ukončila jsem ji ani ne v polovině roku a odevzdala knihy.
Neřešila sem co se mnou bude. Žádný starosti.
Máma si myslela, že sem divná a hned mě odvedla na psychinu.
A prej si mě tam nechaj na tejden na pozorování to jak sem slyšela.
Bylo mi necelejch 16 utekla sem zadním vchodem špitálu. Lilo jako
z konve všude bláto. Máma ječela a já se ani neohlídla. Dva dny
sem nepřišla domů spala sem u kámošky. Předtím se řešilo co se
mnou bude. Chodily sme na různý školní komise. Tenkrát za komančů
to tak bylo. A vymysleli, že budu chodit s 14 letejma holkama do učňáku.
Pro mě absolutně nepředstavitelný, proto sem utekla s tý psychiny.
Chápete žejo? Rozdíl dvou let pro mladou holku, která si nemá co říct s
děckama.
Kámošce bylo navíc 17 a chodila tam se mnou do tý třídy. Její mamka to
chápala, ale ta moje néé.
I můj taťka ano!
Nerada na tu dobu vzpomínám. Fujtajxl.
Od komisí a kom. radějc co nejdáál!

Ametyst

Všem se omlouvám, to se mi nepovidlo.

Ametyst

Takhle má vypadat sezení za 200 liber (cena ovoce je zahrnuta v ceně):-))
Dobrou zábavu! https://www.y­outube.com/wat­ch?v=5IHx5Nmx2fU

Kepler

Super! Eště kdybych tak tomu rozuměl 🙂

Ametyst

Můžeš si zapnout podtitulky, to pomůže.

Mc Merkurion

… nemůže, u tohoto videa nejsou ani v engliš pro automatický překlad, chyba nejni na jeho straně, ale v blbá radě …

Kepler

Nepřišel jsem na to, jak se to dělá…

Mc Merkurion

… taky nevim, vo co tam jde …