zjentek

Vyskytuje se v KLDR obezita?

Krom Čong-una, tuto figuru neberu a nepočítá se.

A ještě podotázka: Mohl by mě někdo ze S. Koreje najít a ubezdušit za tuhle otázku, kterou jsem právě vypustil do celého světa?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Imperialistické prohnilé poklesky jako obezita se v nejpokrokovější zemi na světě v čele s velikým Čongem prostě NEVYSKYTUJÍ. A sám veliký Čong není obézní, nýbrž dobře rostlý. Jestli s tím máš problém, zajeď do KLDR a přeptej se na místích úřadech, tam ti to ihned vysvětlí tak důkladně, že si to budeš pamatovat až do smrti. Tedy pokud udržíš něco v paměti alespoň pár minut. ;) :D :D

I kdybys to napsal přímo velikému Čongovi včetně adresy s podpisem, tak věř, že pro něj jsi ty i celá ČR něco jako nic. Na rozdíl od samopalláhů jsou tam pragmatici a kdyby si měli dělat hlavu z každé kraviny, tak nedělají nic jiného. Ovšem zkus zapálit korán, natoč to a dej na YT, tam už bych byl opatrnější, u fanatiků nikdy nevíš. ;) :D :D

Další odpovědi
dubraro

Velmi málo. Korejci sice mají k tloustnutí sklony, ale jen málokteří mají tolik jídla a tak pohodlný život, aby mohli ztloustnout.

Kepler

Kromě prasátka Kima, tam ještě existují i jiná prasátka (naši vepři boubelatí, co plány imperialistů zhatí – těm se omlovám). Funkcionář, co měl být v karanténě si klidně šel do lázní. Tak ho zastřelili. No totok? Ale jasně, pořádek musi byť soudruzi! https://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/svet/cla­nek/v-kldr-popravili-funkcionare-sel-do-lazni-i-kdyz-byl-v-karantene-40313417?seq_­no=2&source=hp&dop_a­b_variant=0&dop_sou­rce_zone_name=no­vinky.sznhp.box&ut­m_source=www.sez­nam.cz&utm_me­dium=z-boxiku&utm_cam­paign=null

hapiky

Pokud by obezita v KLDR dosáhla asi 0,0000001% k americkému průměru, byl by to devátý div světa. Osmý div světa je, že Čong ještě nezcepeněl a ani ho nikdo neodkrouhnul.

marci1

Asi moc ne, ale možná je to proto, že KLDR vynalezla lék proti obezitě „Zlatá pilulka proti obezitě“ bez cvičení a diet! 🙂
https://www.li­dovky.cz/svet/v-kldr-pry-vynalezli-lek-proti-obezite-lide-maji-hubnout-bez-cviceni-a-diet.A161116_103­229_ln_zahrani­ci_ele

Kelt

To mohl. Pokud jsou tady Korejci, co umí česky a chodí na tyto stránky a nějak si zjistí tvou identitu, tak je to možné. Kdysi kdosi napsal někdo něco nepěkného ale pravdivého o americkém prezidentovi, snad nějaký anglický student. A vypátrali ho a něco mu řekli.

autacek

Je to jako jinde ve světě. Jedni maj narvaný panděra, že musí ven blejt, a jiní nemaj co žrát. V kapitalismu jsou ale jiné vzájemné poměry.

EKSOT123

Aliendron, nesouhlasím, že ČR je pro Čonga jako nic. Několik let jsem pracoval s člověkem, který jim dodával vojenská letadla a další komodity. Pak ho naši hledali a tak se ukrýval zřejmě střídavě v Korei a Číně. Nakonec dostal amnestii, proti čemuž se odvolal. (Nezmar…, až si našel jednu mladou, ta s ním dost zatočila.)

Ametyst

Kelt: Fake news rozhodně nezahrnují plivance na Trumpa nebo Putina. Naopak, ti neudělali „nikdy nic dobře a správně“. Jsou lovná zvěř pro sociální sítě a masmedia. To, co je povoleno proti Trumpovi nebo Putinovi, není povoleno proti eurokomisařům nebo globalistům.