Nancy Novotn

Kdo by napsal hudbu k naší písni, nejlépe zadarmo?

Dobrý den Mám takovou jednu otázku Jsem v jedné pěvecké skupině A napsali jsme svoji vlastní písničku… Bohužel však už k ní ale nedokážeme vytvořit podklad… Chci se tedy zeptat jestli je tu někdo kdo by byl schopný pro nás ten hudební podklad vytvořit či jestli třeba někoho neznáte… Nejlépe však zadarmo… Protože jsme bohužel zatím jen začáteční skupina a nemáme moc prostředků… Předem děkuji za odpovědi

Nejlepší odpověď
aliendrone

Prober se, už jste z těch všemožných free věcí tak zpitomělí, že nechápete, že NIKDY NIC není zdarma a už vůbec ne, pokud chceš něco pořádného.

Poslední dobou je to snad nějaká mánie (jako kdysi „céčka“) kňourat „nemáme peníze“, ale udělat něco pro to, aby peníze byly, to ne, to není dost cool. Chjo… :(

Další odpovědi
quentos

Oslovte rodinu, přátele, známé. Hudební dovednosti jsou často dědičné, divil bych se, kdy mezi vašimi nejbližšími nikdo takový nebyl. Jedině někdo, kdo vás zná a má vás rád, pro vás něco takového udělá zadarmo. Neznámý člověk na síti těžko. Dneska zadarmo ani kuře nehrabe.

Kepler

Asi máš na mysli, že jste vymysleli text a nedokážete jej zhudebnit, pak jste jen pěvecký sbor. Nevím, co myslíš tím „hudebním podkladem“. To jako vymyslet hudbu se vším všudy, nebo melodii zapsat do not, případně vymyslet aranžmá?