dust8

Vypovídá málomluvnost o něčem?

Nejlepší odpověď
Drap

Vypovídá pouze o tom, že konkretní člověk je málomluvný.

Další odpovědi
Kepler

To je těžké, buď ten člověk je tak blbý, že nemá co říct, nebo je tak chytrý, že raději mlčí.

ivzez

Záleží na situaci, okolnostech, někdy i společnosti.

anonym

Leckdy lidé kteří hovoří jen tehdy když opravdu mají co říct, umí do diskuse přispět výrazně konstruktivněji než ti co melou neustále a neví kdy přestat.

dubraro

Možná o tom, že dotyčná osoba více přemýšlí, než mluví. Řídí se heslem „kdybys mlčel, zůstal jsi filozofem“.