Ganymede

Vypočítala jsem si absenci dobře?

Dobrý den, počítám si procenta zameškání na praxích. Můžeme mít 20% jinak se pravděpodobně dělajá přezkoušení a my máme prázdninovou praxi kde čtyři dny nebudu, kvůli dovolené. No teď podle bakaláře tam mám 17,02% celkový počet hodin je 282 a zameškaných mám 48+4dny (které budu mít) mi podle kalkulačky vychází jako 18,44%
Počítám to dobře? Chci mít jistotu, děkuji za odpovědi :)

Aha, na to jsem nemyslela. Je to dohromady 20 a to mi vyšlo 24,11

Nejlepší odpověď
ivzez

Chtělo by to screenshot z toho bakaláře.

Je v celkovém počtu hodin praxe zahrnuta i prázdninová
praxe? Ta by se podle mne neměla do docházky započítávat
dříve, než skutečně proběhne.

Kolik dnů praxe máte v létě absolvovat?
Jiná situace bude v případě, že zameškáte čtyři dny z pěti,
jiná situace v případě, že půjde o čtyři dny z dvaceti.

Přesně by Vám měli odpovědět ve škole.
(Od nás získáte jenom dohady, nikdo nevíme, jak to ve Vaší škole je.)

Další odpovědi
Emefej

Kolik zameškaných hodin obnáší ty 4 dny dovolené?