lukas.zmizik

Vyplnili vám vaše přání ti, co slíbili, že to udělají až naprší a uschne?

pokud už ovšem napršelo a uschlo…

Nejlepší odpověď
annas

Nemohlo se splnit, protože jde jen o o jakési chlácholení, odepření slibu. Neustálé oddalování. Znamená to vlastně nikdy, stejně jako na svatého Dyndy. .

Kvůli dešti se odsouvaly třeba různé práce, až uschlo, dělo se něco jiného, stále dokola… opakované sliby

Vždyť počasí je vrtkavé stejně jako bývá občas nálada.

Další odpovědi
marci1

Napršelo, uschlo, znovu napršelo a teď se zase čeká, až uschne ! 🙂 🙂 🙂

anonym

Nikdy mi nikdo nic takového neslíbil… ☹
Buďto ´udělali´ hned – a nebo mne – taky hned, poslali do pr…
;-D