Kelt

Vyplatil by se mi tento kurz italštiny?

Už jsem dlouho nikde nebyl a italsky umím tři slova, tak si říkám, že bych si rychle vyřídil pas, nebo kdyby mi stačila občanka, že bych sedl na letadlo a letěl do Milána. Tam bych se chvíli procházel a byl bych umístěn na 3 měsíce do vězení, kde bych měl stravu a možnost konverzace. Jak tento rádoby návrh hodnotíte? Děkuji.

Odpovědi
Edison

Mno… spíše, než italštinu bychch doporučil nastudovat nějaké ty europředpisy. Po schengemnu opravdu pas nepotřebuješ!! Už to tu bylo snad milionkrát. Letecky se tam teď asi nepodíváš. Ani si nemyslím, že by tě tam pustili. Takže to vidím jako nepříliš efektivní. Snad by mohla postačovat koverzace s „orgány“.